fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Marketing internetowy

Internet to najszerzej docierające, stosunkowo najtańsze i najszybsze źródło pozyskiwania Klientów – sieć to kopalnia potencjalnych klientów.

Konkurencja istnieje w każdej branży, lecz odpowiednie zabiegi marketingowe powodują, że firmy doceniające moc marketingu internetowego są znacznie bardziej widoczne w sieci. Dzięki czemu mają większą ilość Klientów. Internet wyeliminował, w pewien sposób, ograniczenia terytorialne – wystarczy PC, laptop, tablet lub komórka z połączeniem i szybko wyszukujemy czego potrzebujemy! Dlatego, proponujemy kompleksowe działania w sieci przez jeden zespół, a internet to duża grupa potencjalnych klientów dla każdej branży, dla każdej firmy – dla Ciebie.

pozycjonowanie white seo

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach google, bing to sposób na znalezienie Klientów. Potencjalny użytkownik chcąc dowiedzieć się, gdzie jest interesująca go usługa lub chce szybko zakupić produkt: wpisuje w okienku Google.pl określoną frazę, po czym przeszukuje wyniki. SZCZEGÓŁY już od 19zł netto za frazęWYCENA

linki sponsorowane

Bardzo szybki i skuteczny sposób reklamy pozwalający na błyskawiczny wzrost Klientów bezpośrednio z reklam na wyszukiwarce do strony / sklepu www. Kampania linków sponsorowanych pomaga dotrzeć do szerokiego grona wyselekcjonowanych odbiorców. SZCZEGÓŁY już od 700zł netto za m-cWYCENA

mailing i newsletters

Firmy od lat wysyłaja listy do swych klientów, by utrzymać relacje, pokazać nowości czy przypominać o swojej ofercie … oraz pozyskać nowych Klientów! Mailing jest formą pozyskiwania partnerów i Klientów. Newsletter jest nowoczesną formą przekazu najnowszych informacji aktualnym Klientom!
SZCZEGÓŁY już od 0,09zł netto za mailWYCENA

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
wstępne ustalenia
BRIEF
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
UMOWA
STRATEGIA
REALIZACJA
RAPORT

WYBRANI KLIENCI