fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Druk offsetowy, UV i cyfrowy (niskonakładowy)

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości naszej drukarni – oferujemy produkty wyłącznie najlepszej jakości, które są wykonywane na maszynach najwyższej klasy.

Druk offsetowy odbywa się za pomocą nowoczesnej, japońskiej maszyny RYOBI 924, która obsługuje format A1 (arkusz: 920 x 640 mm), z maksymalną grubością podłoża 0,7 mm.

Druk bezwodny na tworzywach sztucznych PVC, PP oraz kartonach wykonywany jest na nowoczesnej maszynie KBA GENIUS 52 UV, która daje możliwość wydruku na arkuszu o formacie 360 x 520 mm oraz grubości do 0,8 mm. Maszyna offsetowa UV Genius to obecnie jedyna maszyna na rynku, gdzie zostały wyeliminowane słabe strony konwencjonalnego druku offsetowego.

Druk cyfrowy powstaje dzięki nowoczesnym offsecie cyfrowym HP Indigo 5600, maszyna zapewnia fotograficzną jakość druku na najwyższym poziomie na papierze powlekanym i niepowlekanym, tworzywach PVC oraz innych materiałach – praktycznie nie do odróżnienia od druku offsetowego. HP INDIGO drukuje na formacie A3+ (317 x 460 mm), na grubości podłoża 60 – 400 g.

Zamów przez e-Drukarnię (sklep internetowy), E-mail lub Telefon

W ofercie mamy bogatą gamę materiałów drukowanych, m. in. wizytówki, ulotki, ulotki składane, plakaty, papier firmowy, notesy, katalogi, segregatory, różne rodzaje kalendarzy i wiele innych.

  • Zamów przez e-Drukarnię (sklep internetowy) Nasze produkty możesz zamówić w prosty sposób przez Internet, na www.rod.biz.pl – nasz sklep pozwala zamówić wybrane konfiguracje produktów w kilka sekund. Prosty i szybki sposób zamawiania druku – wystarczy, że się zalogujesz i złożysz zamówienie 24/7/365. Wybierz produkt, następnie wgraj plik lub zamów wykonanie projektu, wybierz formę płatności i zaakceptuj zamówienie.
  • Zamów przez E-mail Napisz na zamowienia@rod.biz.pl wiadomość z opisem produktów oraz swoimi danymi kontaktowymi. Prosimy o podanie nazwy, formatu, materiału, uszlachetnienia, nakładu oraz informacji dodatkowych o produkcie lub przeznaczeniu wydruków.
  • Zamów przez Telefon Zadzwoń do nas 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) i złóż zamówienie telefonicznie na wybrane produkty.

 
Przesyłka kurierska zawsze jest bezpłatna.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
REJESTRACJA
/
LOGOWANIE
WYBÓR
PRODUKTU
WGRANIE PLIKU
/
ZAMÓWIENIE
PROJEKTU
ZAMÓWIENIE
I PŁATNOŚĆ
AKCEPTACJA
PLIKU
DRUK
BEZPŁATNA
WYSYŁKA

NASZE REALIZACJE