fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
techniczna1

Praktyki / Staże w agencji ROD


Jeśli jesteś studentem lub absolwentem, albo szukasz pracy czy dodatkowych praktyk,
albo po prostu chcesz zdobyć doświadczenie w reklamie? – to dobrze trafiłeś!

Dołącz do naszego zespołu na 2-6 miesięczny staż lub płatne praktyki!
KONTAKT

Oferujemy praktyki i staże z następujących działów:

  • Grafik – podczas stażu głównym zadaniem jest doskonalenie umiejętności tworzenia grafiki na użytek internetowy i dtp oraz poznanie / doszlifowanie wiedzy o specyfice używanych materiałów i technologii, a także aktualne trendy i prognozy.

    Na praktyki przyjmujemy tylko osoby z tzw. ‚wyczuciem kolorystycznym i stylistycznym’ – przed rozpoczęciem stażu jest przeprowadzana rozmowa wstępna, aby ten czas, jaki spędzimy pracując razem, był pozytywny dla obu stron! Technikę można dopracować, tak samo wiedzę o oprogramowaniu, czy zasady tworzenie projektów pod druk, e-publikacje i tym podobne.
    Poza tym mile widziane, choć nie obowiązkowe są dobra umiejętność rysowania na tablecie oraz znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym.
    Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, pracujemy na oprogramowaniu Adobe.

    Po zakończeniu pozytywnym praktyk jest możliwość zatrudnienia na stałe – szczegóły do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: biuro@reklama-lublin.pl (o tytule: ‚praktyki / staż w agencji’).
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).