fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE

Projektowanie logo, logotypów, identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna prezentuje firmę lub markę Klientom. Jej celem jest ukazanie stabilnej, profesjonalnie funkcjonującej działalności, poprzez ukazanie jednolitego i spójnego wizerunku. Opracowanie identyfikacji wizualnej oraz loga / logotypu – to pierwszy krok, po określeniu strategii i celów przedsięwzięcia, w budowaniu działalności.

Projekt logo składać się może ze stylizacji literowej, symbolicznego elementu graficznego lub połączenia obu elementów. Ważne jest, aby wersja podstawowa zawierała niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów – sprzyja to zapamiętaniu i dalszemu wykorzystaniu loga!

LOGO? Dlaczego jest takie ważne?

To czytelny i łatwo rozpoznawalny symbol reprezentacyjny – znak działalności, który jest elementem wyróżniającym i promującym Twoją firmę / markę, pełni równocześnie funkcję marketingową i informacyjną.

Identyfikacja wizualna? O co chodzi?

To spójne przedstawienie wszelkich firmowych materiałów, pod względem kolorystycznym i stylistycznym, które będą w użyciu w działalności podczas kontaktu z Klientami oraz w codziennej. Spójna identyfikacja wizualna firmy to znak dla Klienta o stabilności, jakości i profesjonalizmie działań firmy / marki – jest znakiem reprezentującym firmę.

Dostępne formaty plików:
EPS – uniwersalny plik wektorowy, do tworzenia dalszych projektów; AI – plik wektorowy Adobe Illustrator; PDF – uniwersalny plik wektorowy; JPG – plik rastrowy, w niskiej rozdzielczości, przeznaczony do zastosowań www.
oraz inne formaty obsługiwane przez pakiet graficzny Adobe – pracujemy na oprogramowaniu Adobe.
Księga Znaku
Plik PDF zawierający wizerunek logo z uwzględnieniem różnych wariantów loga oraz kolorystykę zastosowaną w projekcie z opisem szczegółowym kolorów.
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Propozycje oferty cenowej na Logo, identyfikację wizualną

Proszę pamiętać, że każdy projekt logo, konceptacja indentyfikacji wizualnej jest indywidualnie wykonywana wg wymagań i oczekiwań Klienta. Poniższe propozycje są jedynie wstępną ofertą, a ostateczny koszt wykonania zostanie ustalony przy konktacie.

STANDARD logo od 1 000 PLN netto / 1 230 zł brutto

do 3 propozycji loga nielimitowana ilość korekt ( w ramach wybranej koncepcji ) logo w formatach do dowolnego powielania księga znaku umowa o przeniesieniu autorskich praw majątkowychczas realizacji: min. 2 dni rob. ZAMÓW

PREMIUMlogo premium wycenaindywidualna

do 5 propozycji loga premium nielimitowana ilość korekt ( w ramach wybranej koncepcji ) logo w formatach do dowolnego powielania księga znaku premium umowa o przeniesieniu autorskich praw majątkowychczas realizacji: min. 3-5 dni rob. ZAMÓW

BUSINESSidentyfikacja wizualnawycenaindywidualna

materiały firmowe i reklamowekoncepcja standardów projektowychwizytówka firmowa, personalne karty, papier, koperta, teczka, kalendarz, baner, reklama na samochód, … i innehasło / slogan reklamowy nielimitowana ilość korekt ( w ramach wybranej koncepcji ) projekty w formatach do dowolnego powielania
dodatkowo możliwe wykonanie i montaż
umowa o przeniesieniu autorskich praw majątkowychczas realizacji: min. 5-7 dni rob. WYCENA

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
wstępne ustalenia
BRIEF
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
OFERTA
PROPOZYCJE
PROJEKT
REALIZACJA

OSTATNIE REALIZACJE

GazWod – logo

Identyfikacja wizualna

Dla Psa Kiełbasa – identyfikacja: logo, projekty firmowe

Identyfikacja wizualna

DRI – identyfikacja: logo, projekty firmowe

Identyfikacja wizualna

TAWO – logo

Identyfikacja wizualna