fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Reklama zewnętrzna i wystawiennicza

Oferujemy reklamę eksponowaną wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, przy ulicy, na samochodach. Tworzymy produkty reklamowe na materiałach i podzespołach najlepszej jakości, które dostosowujemy w pełni do Twoich potrzeb.

Nasze usługi to doradztwo, zaprojektowanie i wykonanie oraz możliwy jest montaż / demontaż.

Wykonujemy nadruki w technologii solventowej, naświetlanie UV na szerokiej gamie materiałów, w tym produkty: Banery jednostronne, dwustronne i odblaskowe, Folie wylewane, monomeryczne, polimerowe, perforowane (okienna, One Way Vision, OWV) i odblaskowe, Siatki mesh, Papiery samoprzylepne lakierowane i laminowane, Fototapety naścienne i podłogowe, Litery przestrzenne, Roll up’y jednostronne i dwustronne, X-banery, L-banery, Flying baner, Potykacze OWZ outdoor, OWZ i PCV, Ścianki i Trybunki targowe, Stoiska promocyjne, Tablice i Szyldy PCV, Dibond i Plexi, Kasetony, Billboardy, Citylighty oraz inne nośniki reklamowe nadające się do zastosowania w promocjach firmowych w pomieszczeniach i na wolnym powietrzu.

W ofercie mamy zarówno produkty w wersjach ekonomicznych jak i luksusowych, aby produkt końcowy spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zamów przez Sklep internetowy, E-mail lub Telefon

W ofercie mamy szeroką gamę reklam zewnętrznych i wystawienniczych, m. in. banery jednostronne, dwustronne i odblaskowe, siatki mesh, roll upy, x-banery, standy, kasetony, ścianki i inne.

  • Zamów przez Sklep internetowy Podstawowy katalog produktów możesz przejrzeć i zamówić w prosty sposób na www.rod.biz.pl – nasz sklep pozwala wybrać preferowane konfiguracje produktów w kilka sekund. Prosty i szybki sposób zamawiania – wystarczy, że się zalogujesz i złożysz zamówienie 24/7/365. Wybierz produkt, następnie wgraj plik lub zamów wykonanie projektu, wybierz formę płatności i zaakceptuj zamówienie.
  • Zamów przez E-mail Napisz na zamowienia@rod.biz.pl wiadomość z opisem potrzebnych produktów oraz swoimi danymi kontaktowymi. Prosimy o podanie nazwy, formatu, materiału oraz informacji dodatkowych o produkcie lub przeznaczeniu reklam.
  • Zamów przez Telefon Zadzwoń do nas 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) i złóż zamówienie telefonicznie na wybrane produkty.

 
Przesyłka kurierska zawsze jest bezpłatna.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
REJESTRACJA
/
LOGOWANIE
WYBÓR
PRODUKTU
WGRANIE PLIKU
/
ZAMÓWIENIE
PROJEKTU
ZAMÓWIENIE
I PŁATNOŚĆ
AKCEPTACJA
PLIKU
DRUK
BEZPŁATNA
WYSYŁKA

NASZE REALIZACJE