fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Mailing reklamowy i newsletter

Marketing poprzez e-mail zyskał dużą liczbę zwolenników – po obu stronach, wysyłający zyskują Klientów, a Odbiorcy informacje!.

Szybko, tanio i bardzo efektywnie można pozyskać nowych Klientów – poprzez mailing oraz utrzymywać kontakt i przekazywać aktualne informacje dotychczasowym Klientom, a wszystko to poprzez wykorzystanie systemu mailingowego.

Mailing i Newsletter są postrzegane jako jeden z najszybszych kanałów marketingowych, bezpośrednio docierających do dużej ilości Twoich Klientów i potencjalnych Klientów.

Mailing reklamowy

Proponujemy wysyłkę mailingu do wskazanej grupy docelowej z zarejestrowanych baz (potwierdzone adresy e-mail), z możliwością określenia kryteriów odbiorców. Po realizacji, do 7 dni przesyłamy raport z wynikami.

Opcjonalnie oferujemy dokładne dane – raport szczegółowy zawierający rekordy, które wykonały określoną przez Ciebie akcję, m. in. otworzyły e-mail, kliknęły w linki lub grafikę wraz ze szczegółami. Informacje zwrotne mogą posłużyć dalej do powtórnego kontaktu – wiedząc, że potencjalny Klient otworzył Twoją wiadomość i kliknął w link przykładowo przekierowujący do Twojej oferty warto powtórzyć kontakt.już od 0,69zł netto za mailWYCENA

Newsletter

Tworzymy wiadomości i wysyłamy je cykliczne lub okazjonalnie do Twoich Klientów poprzez pocztę elektroniczną. Jest to bardzo skuteczny i szybki sposób na podtrzymywanie kontaktu z Klientami – treści oraz oprawę indywidualnie dopasowujemy do danego przekazu. Wiadomości mogą zawierać ważne informacje, aktualne kody rabatowe lub promocje oraz okazjonalne treści.

Po każdej wysyłce, do 7 dni otrzymujesz szczegółowy raport z przeprowadzonej akcji mailowej, zawierający dokładne informacje o zachowaniach Odbiorców. już od 300zł netto za m-cWYCENA

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
wstępne ustalenia
BRIEF
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
UMOWA
STRATEGIA
REALIZACJA
RAPORT

WYBRANI KLIENCI