fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Gadżety reklamowe – firmowe, okolicznościowe

W naszej szerokiej ofercie mamy kilka tysięcy popularnych produktów – upominków reklamowych znakomicie nadających się do zastosowania w promocjach firmowych lub okolicznościowych. Oferujemy produkty masowe – tanie upominki idealne dla kampanii o dużych nakładach, jak również artykuły luksusowe, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Artykuły reklamowe doskonale nadają się do znakowania – nadruk full kolor, tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, haft reklamowy, termo transfer, kalkomania, tłoczenie, sublimacja, naklejka epoksydowa 3D.

Najpopularniesze, funkcjonalne, o atrakcyjnej cenie produkty to m. in. długopisy i ołówki z nadrukiem lub grawerem, pióra z grawerem, kubki i filiżanki z nadrukiem, czapki i koszulki z haftem lub nadrukiem, zabawki antystresowe z grawerem, torby z nadrukiem lub haftem, parasole z nadrukiem, pamięci USB z nadrukiem, smycze reklamowe z nadrukiem, narzędzia wielofunkcyjne z nadrukiem lub grawerem, wizytowniki z nadrukiem lub grawerem, zegary z nadrukiem, breloki z grawerem, piłki plażowe z nadrukiem.

Oferujemy również ekskluzywne produkty jak markowe artykuły reklamowe MAURO CONTI z naturalnej skóry, ręcznie wykonane o bardzo wysokiej jakości lub wodoodporny, kwarcowy zegarek Antonio Miro na skórzanym pasku – z możliwości oznakowania.

Zamów przez Sklep internetowy, E-mail lub Telefon

W ofercie mamy bogatą gamę gadżetów reklamowych, m. in. długopisy, ołówki, ołówki stolarskie, breloki, latarki, smycze, kubki, koszulki, zapalniczki, zapałki, torby zakupowe i wiele innych. Pamiętaj, gadżetem reklamowym możemy zrobić prawie wszystko!

  • Zamów przez Sklep internetowy Podstawowy katalog naszych produktów zamieszczamy na naszym sklepie, wraz z informacją o możliwościach znakowania. Produkty z tego katalogu możesz zamówić w prosty sposób na www.rod.biz.pl – nasz sklep pozwala zamówić wybrane konfiguracje produktów w kilka sekund. Prosty i szybki sposób zamawiania – wystarczy, że się zalogujesz i złożysz zamówienie 24/7/365. Wybierz produkt, następnie wgraj plik lub zamów wykonanie projektu, wybierz formę płatności i zaakceptuj zamówienie.
  • Zamów przez E-mail Napisz na zamowienia@rod.biz.pl wiadomość czego potrzebujesz? lub na jaką okazję? – dołączając do tego informacje o Twojej działalności, a my przygotowujemy ofertę pod Twoje konkretne zapotrzebowanie – z prezentacją produktów, informacją o możliwościach znakowania oraz wyceną. Prosimy o podanie szczegółowych informacji lub przeznaczeniu produktów oraz danych kontaktowych.
  • Zamów przez Telefon Zadzwoń do nas 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) i złóż zamówienie telefonicznie na wybrane produkty.

 
Przesyłka kurierska zawsze jest bezpłatna.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
REJESTRACJA
/
LOGOWANIE
WYBÓR
PRODUKTU
WGRANIE PLIKU
/
ZAMÓWIENIE
PROJEKTU
ZAMÓWIENIE
I PŁATNOŚĆ
AKCEPTACJA
PLIKU
REALIZACJA
BEZPŁATNA
WYSYŁKA

NASZE REALIZACJE