fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Pieczątki – automaty, stemple, datowniki, numerotory

W naszej ofercie mamy wszystkie produkowane rodzaje pieczątek firm Modico, Colop, Wagraf i Trodat oraz długopisy z pieczątką Modico S, Trodat i Heri.

Oferujemy produkt, zaprojektowanie i wykonanie gumki z jednym lub wieloma kolorami tuszu. Projekt wykonujemy bezpłatnie. Gumka wykonana jest bardzo precyzyjną metodą, która umożliwia zamieszczenie tekstów oraz elementów graficznych, takich jak logo.

Zamów przez Sklep internetowy, E-mail lub Telefon

W ofercie mamy bogatą gamę pieczątek, m. in. pieczątki uniwersalne, kieszonkowe, profesjonalne, niestandardowe, datowniki, numeratory, stemple, suche stemple oraz długopisy z pieczątką. Projekty pieczątek wykonujemy bezpłatnie!

  • Zamów przez Sklep internetowy Podstawowy katalog produktów zamieszczamy na naszym sklepie, wraz z informacją o możliwych kolorach obudowy i tuszu oraz możliwościach łączenia różnych kolorów na jednej pieczątce. Produkty możesz zamówić w prosty sposób na www.rod.biz.pl – nasz sklep pozwala zamówić wybrane konfiguracje produktów w kilka sekund. Prosty i szybki sposób zamawiania – wystarczy, że się zalogujesz i złożysz zamówienie 24/7/365. Wybierz produkt, następnie wgraj plik lub zamów wykonanie projektu, wybierz formę płatności i zaakceptuj zamówienie.
  • Zamów przez E-mail Napisz na zamowienia@rod.biz.pl wiadomość czego potrzebujesz? dołączając do tego informacje jakie ma zawierać pieczątka, a my przygotowujemy ofertę pod Twoje konkretne zapotrzebowanie – z prezentacją produktów oraz wyceną. Prosimy o podanie szczegółowych informacji oraz danych kontaktowych.
  • Zamów przez Telefon Zadzwoń do nas 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) i złóż zamówienie telefonicznie na wybrane produkty.

 
Przesyłka kurierska zawsze jest bezpłatna.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
REJESTRACJA
/
LOGOWANIE
WYBÓR
PRODUKTU
PODANIE
DANYCH DO
PROJEKTU
ZAMÓWIENIE
I PŁATNOŚĆ
AKCEPTACJA
PLIKU
REALIZACJA
BEZPŁATNA
WYSYŁKA