fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY

Kampanie sponsorowane

Skuteczna i najszybsza forma reklamy realizowana poprzez wyświetlenie wyróżnionych wpisów w wynikach wyszukiwarek internetowych oraz w sieciach partnerskich (serwisach tematycznych). Ten sposób reklamowania cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, co powodowane jest wieloma zaletami, wśród nich są ogromna efektywność i elastyczność oraz możliwość dokładnego sprawdzenia rezultatów kampanii – mierzalność poprzez wskaźniki, takie jak ilość i koszt konwersji, ilość oraz jakość generowanego ruchu.

Linki sponsorowane generują duże zyski / wzrosty sprzedaży w krótkim czasie – praktycznie wystarczy kilka dni od momentu rozpoczęcia kampanii, abyś zaczął odczuwać jej pozytywne efekty. Prowadzona usługa jest optymalizowana na bieżąco, aby budżet był jak najlepiej wykorzystany.

Kampania sponsorowana jest rozliczana na podstawie ilości wejść wykonanych przez użytkowników, Pay Per Click (PPC) – płatności za kliknięcie w link tekstowy lub grafikę, natomiast wyświetlenie nie jest obciążone opłatą.

Prowadzimy od lat skuteczną obsługą kampanii reklamowych. Nasza rola to doradztwo, opracowanie, przygotowanie oraz jej wykonanie, które prezentujemy w raportach podsumowujących – przesyłanych nie rzadziej niż raz na miesiąc.

Kampanie w wyszukiwarce Google – Google AdWords

Reklama tekstowa w wyszukiwarce Google wyświetlana w najbardziej widocznych miejscach, które są prezentowane w sąsiedztwie naturalnych wyników danego wyszukiwania. Wyświetlany tekst reklamowy jest odpowiedzią na zapytanie Internautów – osób poszukujących Twoich produktów lub usług. Dokładamy wszelkich starań, nieustannie dbając o aktualność i atrakcyjność wyświetlanych reklam, aby linki AdWords generowały jak najwyższą Twoją sprzedaż online.

  • przejrzyste reguły – wgląd w ceny kliknięć za linki oraz wpływ na ich wysokość
  • szybki czas realizacji – kampanię linków AdWords możemy rozpocząć w dowolnym czasie, nawet w dniu zamówienia, ustalenia budżetu oraz parametrów kampanii
  • prowizja od 7% budżetu kampanii + opłata m-ce – jest jawna, nie zatajamy swojej prowizji!
    Uwaga: niektóre firmy ustanawiają prowizje nawet do wysokości 50%!
  • opracowanie strategii kampanii – dobieramy najefektywniejsze słowa klucze, treść tytułów oraz opisów reklam
  • monitoring kampanii – śledzimy, analizujemy Twoje i Twojej konkurencji reklamy stosując narzędzia Google do sprawdzania skuteczności fraz kluczowych, tekstów reklam oraz konwersji.
  • optymalizacja elementów kampanii, w tym słów kluczowych, stawek PPC, tekstów reklam oraz innych elementów kampanii
  • doradztwo oraz ewentualna optymalizacja Twojej strony, serwisu internetowego pod kątem zwiększenia efektów konwersji
  • szczegółowe raporty oraz umowę z wyszczególnieniem zaakceptowanych działań, które możemy wykonywać

Konwersja – klikniecie na Twoją reklamę, a następnie wykonanie pożądanej czynności, m. in. zakupu, rejestracji czy wysłanie zapytanie poprzez formularz.

Kampanie w sieci reklamowej Google – Google Display Network (GDN)

Sieć reklamowa Google aktualnie dociera do około 96% polskich internautów, co daje jej status największej sieci reklamowej w Polsce. Reklamy Google Display są wyświetlane w formie tekstowej, graficznej lub wideo w każdym możliwym typie portali www – od największych (onet.pl, interia.pl, gazeta.pl) poprzez usługi Google (GMail, YouTube) po tysiące innych większych i mniejszych witryn o przeróżnej tematyce, regionalizacji. Schemat naszych działań jest podobny jak dla Google AdWords.

Reklamując się w sieci GDN mamy duże możliwości precyzyjnego ustawienia reklam, poprzez słowa kluczowe, miejsca docelowe, zainteresowania oraz sprawdzalność efektywności reklam. Google Display Network to dominująca sieć partnerska przewyższająca wielkością i zasięgiem każdą inną sieć reklamową na rynku.

Kampanie remarketingowe – Remarketing

Remarketing to spersonalizowane wyświetlanie Twoich reklam dla Twoich potencjalnych Klientów, którzy odwiedzi już Twoją stronę internetową. Skoro odwiedziły, to są już wstępnie zainteresowani Twoją ofertą, także kampania remarketingowa ma im ponownie przypomnieć o Twojej ofercie.

Ten typ kampanii linków sponsorowanych wyróżnia bardzo duża skuteczność niezależnie od jej celu, ponieważ dociera do użytkowników będących na określonych stronach Twojego serwisu. Przekaz marketingowy jest dostosowywany do wybranej grupy odbiorców – użytkowników dzielimy na grupy pod względem preferencji i aktywności.

Rozbudowane opcje selekcji grup docelowych w ustawieniach kampanii remarketingowej umożliwiają tworzenie bardzo dopracowanych strategii, dostosowanych do potrzeb Klienta.

Kampanie Google Shop – Zakupy Google, Google Merchant Center, PLA

Nowa forma reklamy graficzno-tekstowej prezentująca oferty sprzedaży, zazwyczaj z prawej strony wyników wyszukiwania Google lub bezpośrednio nad naturalnymi wynikami. Nasze działania są przeprowadzane, w podobny sposób, jak dla Google AdWords.

Kampanie Google Merchant generują bardzo duże wzrosty sprzedaży produktów i usług. Naszym celem jest generowanie sprzedaży i ruchu na Twoim serwisie sprzedaży, dbamy o każdy element kampanii, aby przyniosła oczekiwany rezultat. Wspieramy prace przygotowawcze do wprowadzenia kampanii oraz zapewniamy kompleksowe doradztwo i wykonanie, w tym ewentualne modernizacje promowanego serwisu, tekstów opisów sprzedawanych produktów i usług – robimy wszelkie konieczne prace, w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności prowadzonych kampanii.

Bez względu na to, czy po raz pierwszy czytasz o kampaniach sponsorowanych, AdWords, Remarketingu, czy Twój serwis był już promowany – faktem jest, że kampanie promocyjne przynoszą bardzo duże wzrosty sprzedaży każdej usługi / produktu – nie ma wyjątków od tej reguły. Promocja równa się sprzedaż.

Dlatego wykonujemy wszelkie skuteczne i konieczne działania, dokładnie rozplanowane, aby wypromować Twoje produkty i usługi w sieci. Naszym celem jest zwiększenie wejść Twoich potencjalnych Klientów – zwiększenie realnej sprzedaży. Mamy doświadczenie i wiemy co zrobić, abyś odniósł sukces w sieci. WYCENA

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
wstępne ustalenia
BRIEF
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
UMOWA
STRATEGIA
REALIZACJA
RAPORT

WYBRANI KLIENCI