fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY
Pozycjonowanie stron www lublin, Pozycjonowanie stron internetowych lublin

Pozycjonowanie www

Pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach internetowych to skuteczny sposób na znalezienie Klientów, szukających towarów i usług oraz partnerów handlowych. Dodatkowo występowanie Twojej strony w topie naturalnych wyników wyszukiwania jest bardzo dobrze postrzegane przez Twoich aktualnych i potencjalnych Klientów!

Wg badań 4 z 5 osób Kupujących dokonuje Research Online zanim podejmie decyzję o zakupie. Potencjalny Klient chcąc dowiedzieć się, gdzie jest interesująca go usługa, czy produkt w najlepszej cenie i dostępności: otwiera przeglądarkę i wpisuje w „okienku Google.pl” określoną frazę.

Wg badań szacuje się, że niemal 100% szansę na wejście użytkownika mają 2 pierwsze wyniki wyszukania. Natomiast im dalsze jest miejsce w wynikach, tym rzadziej jest odwiedzane. Dodatkowo do 90% wyszukań jest przeglądane tylko na pierwszej stronie wyników!

Wg www.ranking.pl: wyszukiwarka Google.pl w Polsce generowała 96 – 97% wyszukań (procentowa liczba wizyt rozpoczętych wejściem z silników wyszukiwarek na witryny uwzględnione w badaniu), taka sytuacja ma stale miejsce, od kilku lat.

Stabilne pozycje w wynikach

Nasza nowatorska, przyjazna wyszukiwarkom oferta na pozycjonowanie stron to nowa, skuteczna usługa na rynku. Wykonywane pozycjonowanie przynosi wysokie i stabilne efekty dla pozycji strony na wybrane, dobrze dopasowane frazy do Twojej strony.

Wspieramy wzrost pozycji stron w wyszukiwarkach na rynku polskim (google.pl, bing.com) oraz zagranicznych pod jak największą liczbą dobrze dopasowanych fraz kluczowych. W ramach usługi czynimy wszystkie niezbędne prace dla stabilnego, skutecznego pozycjonowania Twojej strony.

  • kompleksowość – doradztwo, opracowanie strategii, rozplanowanie działań, wykonanie, comiesięczne raporty z wyników
  • doradztwo przy wyborze słów kluczowych oraz szczegółowa analiza pod kątem pozycjonowania ich dla Twojej strony internetowej
  • pozycjonowanie White SEO – na dowolną ilość słów kluczowych, wykonane przy użyciu pozytywnych i bezpiecznych technik
  • optymalizacja Twojej strony internetowej, audyt www oraz ewentualna modernizacja i rozbudowa serwisu – content marketing
  • audyt seo – analiza linków strony, usuwanie ewentualnych filtrów przy użyciu Google Disavow Tool
  • kreatywny link building – tematyczny, branżowy
  • monitorowanie strony oraz jej użytkowników za pomocą zewnętrznych, obiektywnych narzędzi analizy ruchu www
  • ustawienie narzędzi analityki internetowej na google.com i bing.com oraz monitoring parametrów
  • śledzenie zmian w algorytmie Google, bieżące aktualizacje prowadzonych działań
  • umowę na czas określony, z wyszczególnieniem zaakceptowanych działań, jakie możemy wykonywać oraz przejrzysty system opłat
Pozycjonowanie stron www lublin, Pozycjonowanie stron internetowych lublin
Pozycjonowanie stron www lublin, Pozycjonowanie stron internetowych lublin

Cennik na pozycjonowanie White SEO

Usługę pozycjonowania White SEO zgodnie z naszą ofertą, wyceniamy indywidualnie wg dwóch wariantów rozliczeń. Mamy przejrzysty system rozliczeń, abyś dokładnie wiedział jakie są opłaty. Płatności i raporty na pozycjonowanie odbywają się w systemie comiesięcznym.

Płacę za efekt

Indywidualne stawki na poszczególne słowa kluczowe przeznaczone na realizację wszystkich działań koniecznych do wypozycjonowanie Twojej strony internetowej. Kwoty są naliczane wyłączenie po osiągnięciu przez stronę www na określoną frazę top10 (od pierwszej do dziesiątej pozycji w wynikach wyszukiwania). Stosujemy naliczanie progowe: pozycja 1-2 (stawka pierwsza), pozycja 3-5 (stawka druga) oraz pozycja 6-10 (stawka trzecia) – od pozycji 11, brak opłat. Naliczanie opłat jest w skali dziennej, czyli codziennie jest wykonywane skanowanie pozycji na wybrane słowa kluczowe dla Twojej strony internetowej, po czym w raporcie miesięcznym jest przesyłana informacja z tabelą dzienną oraz numerem pozycji, na której strona była na określoną frazę w tych dniach. przykładowe płatnościJeśli pozycjonujesz stronę na frazę, dla której wyznaczono następujące progi rozliczeń w wynikach wyszukiwania: dla pozycji 1-2: 60 zł netto; dla pozycji 3-5: 45 zł netto; dla pozycji 6-10: 30 zł netto, wówczas koszty usługi wyniosą: wycena za miesiąc, gdy ma on 30 dni, a Twoja strona przez cały miesiąc była na pozycji 1: 60 zł netto wycena za miesiąc, gdy ma on 30 dni, a Twoja strona przez 10 dni była na pozycji od 6 do 10: 30 (opłata za trzeci próg) / 30 (ilość dni w miesiącu) * 10 (ilość dni obecności strony na wybraną frazę w wynikach) = 10 zł nettow przypadkach obecności strony w wynikach wyszukiwania, na różnych pozycjach dla wybranej frazy w jednym miesiącu, sumuje się poszczególne opłaty dla każdego progu rozliczeniowego.

Kompleksowa usługa Płacę za efekt

Kompleksowe doradztwo w zakresie pozycjonowania, konsultacje, opracowanie strategii, organizowanie, kontrolowanie i raportowanie o wszystkich procesach związanych z sytuacją strony w indeksach, rankingach, wyszukiwarkach oraz jej konkurencji. Wycena kompleksowej usługi jest indywidualna, przy ofercie uwzględniamy Twoją branżę, aktywność konkurencji oraz historię i jakość Twojej strony internetowej. Po przeprowadzeniu takiej analizy określamy dokładny budżet jaki będzie optymalny do zrealizowania kompleksowej usługi.

indywidualne stawki na poszczególne słowa kluczowe przeznaczone na realizację wszystkich działań koniecznych do wypromowania Twojej strony internetowej.

Nasze rozwiązanie jest przejrzyste: wiesz dokładnie ile inwestujesz i co w zamian otrzymujesz. Dzięki planom i raportom masz pełny dostęp do szczegółowych informacji o działaniach i widzisz ich efekty.

Bez względu na to, czy po raz pierwszy czytasz o pozycjonowaniu, czy Twoja strona była już na szczytach wyników w Google – faktem niezaprzeczalnym jest, że najwyższe pozycje to gwarancja wzrostu sprzedaży każdej usługi / produktu – nie ma wyjątków od tej reguły. Aktualnie nawet, jeśli wykonujesz usługi czy produkcję świadczone na rynek lokalny, to jeśli nie ma Cię w sieci to Cię nie ma!

Dlatego wykonujemy wszelkie skuteczne i konieczne działania, dokładnie rozplanowane, aby wypromować Twoją stronę w wyszukiwarkach. Naszym celem jest zwiększenie wejść Twoich potencjalnych Klientów – zwiększenie realnej sprzedaży. Mamy doświadczenie i wiemy jak rozkręcić Twój sukces w sieci. WYCENA

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
wstępne ustalenia
BRIEF
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
UMOWA
STRATEGIA
REALIZACJA
RAPORT

WYBRANI KLIENCI