fbpx
KOMPLEKSOWE USŁUGI REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
KOMPLEKSOWE USŁUGI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
STAŁA KOMUNIKACJA
KREATYWNOŚĆ
PRAWA AUTORSKIE
ROZSĄDNE CENY
kampania sms agencja reklamy

SMS marketing

Marketing SMSowy – nowoczesne podejście do kontaktu z Klientami i Partnerami handlowymi poprzez wysyłkę dowolnych treści reklamowych oraz informacyjnych bezpośrednio na telefon GSM, w formie wiadomości SMS (wiadomości do odczytania na każdym modelu telefonu).

Błyskawiczna i bardzo efektywna metoda pozyskiwania zamówień oraz podtrzymywania pozytywnych relacji z Klientami – poprzez kampanię SMS informujemy o nowościach, promocjach, wysyłamy kody rabatowe i ważnych wydarzeniach. Klienci uwielbiają rabaty!

Nowoczesna droga komunikacji elektronicznej, która jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na przekazanie treści bezpośrednio Odbiorcy – Klientowi, Partnerowi.

Targetowanie

Proponujemy wysyłkę wiadomości SMS do Twojej grupy docelowej, z możliwością grupowania Odbiorców w oparciu o dowolne parametry, takie jak: imię, nazwisko, płeć, adres e-mail, miasto, czy data urodzenia. Segmentacja bazy pozwala na wysyłkę Twoich komunikatów ściśle dobranych do potrzeb określonej grupy docelowej. Targetowanie wysyłek przede wszystkim zależy od ilości informacji jakie chcesz przekazać Klientom czy Partnerom.

Personalizacja

Jeśli Twoja baza zawiera poza numerami telefonów komórkowych, również imiona i nazwiska ich właścicieli, wówczas wiadomości możemy personalizować – zwracając się bezpośrednio do każdego Odbiorcy wiadomości SMS po imieniu lub imieniu i nazwisku. Ta funkcja podnosi skuteczność, powodując iż Odbiorca wiadomości odnosi wrażenie, że komunikat jest napisany wyłącznie do niego.

Platforma SMS

Posiadamy własną platformę do odbierania i masowej wysyłki SMS, działającą dwukierunkowo, która umożliwia wysyłkę i odpowiedź na wiadomość Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość i nadzór nad realizowanynymi wysyłkami.

Tworzymy wiadomości i wysyłami je okazjonalnie, jednorazowo lub cykliczne do Twoich Klientów poprzez ECO sms (widoczny numer nadawczy, koszt już od 0,06 zł netto) lub PREMIUM sms (numer jest ukryty pod Twoją nazwą, koszt już od 0,10 zł neto).
SMS to bardzo skuteczny sposób kontaktu z Klientami – treści indywidualnie dopasowujemy do Twojego przekazu.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest profesjonalne podejście do reklamy. Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy
i razem rozwiążemy wszystkie trudności. Służymy doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi i rozwiązań.
Stworzymy dla Ciebie ofertę zawierającą propozycję na Twoje potrzeby i wykonamy ją!
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
wstępne ustalenia
BRIEF
SPOTKANIE
/
ROZMOWA
UMOWA
STRATEGIA
REALIZACJA
RAPORT

WYBRANI KLIENCI